5 грудня 2023, 13:36

Єреван продовжує демарш проти Москви: делегація парламенту Вірменії не поїде на засідання ОДКБ

Голова Національних зборів Вірменії повідомив спікеру Держдуми РФ про рішення не їхати до Москви на засідання Парламентської асамблеї ОДКБ.

Єреван продовжує демарш проти Москви: делегація парламенту Вірменії не поїде на засідання ОДКБ

Єреван продовжує віддалятися від Москви після втрати Карабаху, до якої, зокрема, призвела відмова ОДКБ допомогти Вірменії в її конфлікті з Азербайджаном. Спікер Національних зборів республіки Ален Симонян не поїде до Москви на засідання Парламентської асамблеї цього військового союзу, яке заплановано на 19 грудня.

Відповідного листа він надіслав спікеру Держдуми РФ В'ячеславу Володіну, передає видання "Новости Армении" з посиланням на прессекретаря глави вірменського парламенту Цовінар Хачатрян.

Про причини такого рішення не повідомляють, але раніше вірменський прем'єр Нікол Пашинян також не поїхав на засідання лідерів держав ОДКБ до Мінська. Проігнорували нещодавні зустрічі у рамках створеного Москвою військового союзу і глава Міноборони Вірменії, і секретар Радбезу республіки.

Нагадаємо, в Організацію договору про колективну безпеку наразі входять Вірменія, Казахстан, Киргизія, Росія, Таджикистан і Узбекистан.

Раніше ми писали, створена Москвою ОДКБ відмовила Вірменії у військовій допомозі у протистоянні з Азербайджаном.

Також ми повідомляли, що Пашинян висунув претензії РФ і відповів на запитання про можливий вихід Вірменії з ОДКБ.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини