5 грудня 2023, 10:33

"На Україну напали самі українці", – у Льєжі українці потрапили до магазину із Z-символікою, кадри

У ЄС у Бельгії в одному з магазинів, який тримає росіянка, дуже багато Z-символіки.

"На Україну напали самі українці", – у Льєжі українці потрапили до магазину із Z-символікою, кадри

У Бельгії в одному з магазинів, який тримає росіянка, дуже багато Z-символіки. Серед сувенірної продукції можна зустріти чебурашку з буквою Z, портрети Путіна, балалайки, матрьошки та навіть символіку СРСР.

Українці спеціально зайшли у цей магазин, щоб поцікавитися у продавця, хто його господар і чому той продає в ЄС Z-символіку, інформує канал "Україна 365".

Як виявилося, господиня магазину, а вона ж і продавчиня - росіянка, яка підтримує "СВО" тазовнішню політику Путіна. Ба більше, нібито її син зараз воює в Україні проти "американців".

Росіянка навіть не зрозуміла, що перед нею українці. Вона почала показувати таі нахвалювати свій товар. Відео з магазину можна побачити за ПОСИЛАННЯМ.

Однак коли до неї прийшло розуміння, що перед нею українці, та різко змінила риторику. Вона почала повторювати маячню пропагандистів про те, що РФ воює не з Україною, а з НАТО, та що це українці розпочали АТО, напавши на Донбас у 2014 році, тощо.

Жінка відкрито заявила на камеру, що схвалює політику Путіна, вона за "СВО" та її син воює в Україні.

Українці вийшли з магазину, але поставили риторичне запитання: якщо вона так любить Путіна та РФ, то чому живе у Бельгії та пропагує в ЄС "русский мир".

Раніше ми повідомляли, що гравець "Шахтаря" Роспутько вирішив втекти з клубу після матчу у Бельгії.

Нагадаємо, 8 непальців підписали контракт із МО РФ, отримали 195 тисяч рублів і втекли назад на батьківщину.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини