5 грудня 2023, 07:42

Стало відомо, хто стоїть за антиісламськими мітингами у Швеції, Фінляндії та Франції, – ЗМІ

Спецслужби РФ стоять за тим, щоб не допустити вступу Фінляндії та Швеції до НАТО.

Стало відомо, хто стоїть за антиісламськими мітингами у Швеції, Фінляндії та Франції, – ЗМІ

Кремль готував не одну акцію у цих країнах, які могли б поставити під сумнів включення скандинавських країн до складу Альянсу.

Такою новиною поділилися вчора журналісти фінського видання Yle, посилаючись на секретний звіт розвідки, інформує канал "Україна 365".

Джерело стверджує, що за багатьма антиісламськими демонстраціями й акціями протестів у Фінляндії та Швеції стоять російські спецслужби.

Плани Кремля видав офіцер російської розвідки, передавши пояснювальну записку журналістам із Центру розслідувань "Досьє".

Там сказано, що за акцією спалення Корану у Швеції стоїть Кремль. Головна мета - посилення страху перед ісламом у країнах ЄС. У Москві також хотіли налаштувати Анкару проти скандинавських країн, які мріють стати новими членами НАТО.

Водночас у журналістів немає інформації про те, які плани російським спецслужбам уже вдалося реалізувати у самій Фінляндії.

У пояснювальній записці йдеться про перелік загальних заходів, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Швеції та Фінляндії.

Йдеться про мітинги з висміюванням президента Туреччини, про нанесення графіті, спрямованих проти Ердогана та мусульман, про поширення цієї інформації у Мережі та про проведення різних демонстрацій антиісламського характеру.

Відомо також, що за березневою антиісламською демонстрацією у Парижі також стоять російські спецслужби.

Раніше ми повідомляли, що у жовтні угорський парламент знову не проголосував за членство Швеції у НАТО.

Нагадаємо, у Кремлі відреагували на рішення Фінляндії закрити всі наземні кордони з РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини