4 грудня 2023, 07:29

"Це наш Мюнхен", – глава спецслужби Ізраїлю анонсував "полювання" за лідерами ХАМАС

Служби безпеки Ізраїлю ліквідовуватимуть ватажків ХАМАС по всьому світу, заявив глава Служби загальної безпеки Бар.

"Це наш Мюнхен", – глава спецслужби Ізраїлю анонсував "полювання" за лідерами ХАМАС

Учора, 3 грудня, в інтерв'ю ізраїльському телеканалу "Кан-11" голова Служби спільної безпеки (ШАБАК) Ронен Бар озвучив свою позицію щодо ватажків ХАМАС, які намагаються сховатися від відплати за межами Палестини та сектора Газа.

Кабінет міністрів Ізраїлю поставив перед службою безпеки мету, яку простою мовою можна охарактеризувати як ліквідацію всіх ватажків ХАМАС, де б вони не ховалися, інформує канал "Україна 365".

Бар зізнався, що на виконання поставленої мети можуть піти місяці та роки, але співробітники служби безпеки сповнені рішучості довести все до логічного кінця.

Бар також зізнався, що служба безпеки винна у подіях, які призвели до трагедії від 7 жовтня 2023 року.

Зараз служба безпеки отримує уроки зі своїх же помилок.

Під час своєї бесіди Бар згадав події у Мюнхені від 1972 року. Тоді під час теракту було вбито 11 ізраїльських спортсменів. Після цієї трагедії уряд Ізраїлю ухвалив рішення ліквідувати всіх ватажків "Чорного вересня".

Спецслужбам вдалося ліквідувати всіх ватажків, за винятком Мухаммада Уди, який помер у Дамаску 2010 року, й Аміна аль-Хінді, який також помер того ж року, але у Йорданії. Сама ж спецоперація тривала довгих 20 років.

Раніше воєнкор Ауследер озвучив деякі деталі наземної спецоперації ЦАХАЛ у секторі Гази.

Нагадаємо, західна преса повідомила про те, що Ізраїль готує нову наземну спецоперацію у секторі Гази проти терористів ХАМАС.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини