4 грудня 2023, 07:23

Блогер із Казахстану закликав співвітчизників не вибачатися перед Кадировим і його сім'єю

Казахстанський блогер записав відеозвернення, в якому жорстко пройшовся по Кадирову та його родині.

Блогер із Казахстану закликав співвітчизників не вибачатися перед Кадировим і його сім'єю

Учора, 3 грудня, у Мережі з'явився ролик, на якому житель Казахстану вибачається перед Кадировим.

Цей ролик викликав бурхливу реакцію у самому Казахстані, та багато активістів стали записувати своє відео як реакцію на вибачення, інформує канал "Україна 365".

Блогер жорстко пройшовся по "кадирівцях", які стали погрожувати казаху. Він не може зрозуміти, навіщо вони приплели у цій історії Адама Кадирова до всього чеченського народу.

"Не потрібно нікому погрожувати, а просто приїжджайте до Павлодара та зустріньтеся зі мною, - каже блогер. - Кадиров - чорт", - не вгамовується казах. - Якщо є якісь проблеми, то "ласкаво просимо" до Казахстану".

Активіст закликає всіх казахів не вибачатися перед Кадировим. Ніхто не образив чеченський народ, він нічого поганого про них не сказав. "Не мовчіть, а говоріть свою думку", - закінчив свій спіч казахстанець.

Нагадаємо, три тижні тому у Мережі з'явився ролик, у якому житель Казахстану кинув виклик Адаму Кадирову. Він хотів зустрітися з ним у ринзі суто зі спортивного інтересу, проте "кадировці" побачили у цьому образу у бік усього чеченського народу, після чого почали йому телефонувати та погрожувати фізичною розправою.

Раніше ми повідомляли, що, на думку Кадирова, щойно армія Путіна "візьме" Харків і Одесу, Київ сяде за стіл переговорів.

Тим часом пропагандисти звинуватили Кадирова у підриві основ російської державності та бажанні відокремити Кавказ від РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини