30 листопада 2023, 10:34

Вийшли з машини та відкрили вогонь по людях: у Єрусалимі стався напад терористів на мирних жителів

На в'їзді до столиці Ізраїлю двоє злочинців розстріляли мирних громадян на автобусній зупинці.

Вийшли з машини та відкрили вогонь по людях: у Єрусалимі стався напад терористів на мирних жителів

У четвер, 30 листопада, вранці приблизно о 7:40 на в'їзді в Єрусалим двоє терористів розстріляли людей, які очікували на автобус на зупинці на Вейцман-роуд, передає Діалог.UA.

Як повідомляють ізраїльські мас-медіа та ТГ-канали, двоє невідомих під'їхали до автобусної зупинки, вийшли на вулицю та без будь-якого приводу відкрили вогонь по людях.

За попередніми даними, унаслідок стрілянини щонайменше двоє людей померли (пишуть, що це 24-річна жінка та 70-річний чоловік), ще вісім жителів дістали поранення різних ступенів тяжкості. Водночас ЗМІ пишуть, що 5 поранених із 8 перебувають у дуже важкому стані.

Співробітники поліції, які оперативно прибули на місце події, ліквідували обох терористів. Варто зазначити, що поки що правоохоронні органи не розкрили особи тих, хто відкрив стрілянину на автобусній зупинці. Водночас ізраїльські ЗМІ написали, посилаючись на свої джерела, що вони зі Східного Єрусалиму.

Нагадаємо, відомий бізнесмен Ілон Маск приїхав до Ізраїлю після звинувачень в антисемітизмі на його адресу та змінив своє ставлення до тероризму.

Також ми писали, що міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант, говорячи про перемир'я з ХАМАС, назвав його "коротким перепочинком".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини