29 листопада 2023, 11:17

Волкер назвав спосіб швидко закінчити війну в Україні: "Настав час зробити прямо протилежне послання"

Курт Волкер переконаний, що нинішня політика НАТО посилає сигнал для Путіна до продовження нападу на Україну.

Волкер назвав спосіб швидко закінчити війну в Україні: "Настав час зробити прямо протилежне послання"

Американський політик, колишній посол США при НАТО, експредставник Вашингтону по Україні Курт Волкер, виступаючи на конференції у Європарламенті, назвав спосіб швидко закінчити війну, яку розв'язав російський диктатор Путін, інформує "Укрінформ".

На його думку, для РФ продовження війни в Україні буде безцільним і навіть небезпечним, якщо Україна у короткі терміни стане членом НАТО.

"Політика НАТО така, що сьогодні ненавмисно посилається сигнал для Володимира Путіна - продовжувати бойові дії, адже вони кажуть, що Україна буде членом лише у тривалій перспективі. При цьому говориться, що ми не можемо привести Україну до Альянсу, поки триває ця війна. Але це вірний стимул для Путіна продовжувати цю війну!" - звертає увагу Волкер.

Він додав, що Україні мають надати можливість якнайшвидше вступити до НАТО, адже зволікання у цьому питанні стимулює режим російського диктатора Путіна якраз до того, щоб не припиняти бойові дії.

"Настав час для нас зробити прямо протилежне послання, що Україна буде членом НАТО якомога швидше", - заявив Курт Волкер, додавши, що висловлює свою особисту точку зору, а не офіційну позицію США.

Нагадаємо, у НАТО націлилися на створення "військового Шенгена" на випадок війни з Росією.

Раніше аналітики дійшли висновку, що якщо Захід допустить заморожування війни в Україні, то вже через 6-10 років РФ зможе відновити військовий потенціал, щоб атакувати одну з країн НАТО.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини