29 листопада 2023, 07:46

Час відвідати й Україну: Маск змінив своє ставлення до тероризму після поїздки до Ізраїлю, кадри

Ілон Маск закликав владу Ізраїлю знищити всіх терористів, які причетні до атак на мирні міста.

Час відвідати й Україну: Маск змінив своє ставлення до тероризму після поїздки до Ізраїлю, кадри

У понеділок, 27 листопада, Ілон Маск уперше відвідав Ізраїль після атаки терористів ХАМАС від 7 жовтня. Разом із прем'єр-міністром Ізраїлю він відвідав кібуц Кфар-Аза, де терористи вбили близько 52 мирних жителя.

Того ж дня він дав інтерв'ю місцевим ЗМІ, де розповів про свої нові погляди на тероризм після всього побаченого, інформує канал "Україна 365".

Після спілкування з Нетаньяху та Герцогом американський мільярдер дійшов висновку, що необхідно знищувати всіх тих, хто воює, вбивати мирне населення.

Може, тепер Маску варто відвідати і Київ, щоб змінити своє ставлення до війни РФ проти України...

Ізраїльська преса пише, що Маск на власні очі побачив у кібуці жахи, вчинені терористами. Також він прослухав історію 4-річної дівчинки Авігайль Ідан, яку ХАМАС викрав у Газі, а звільнив тільки 26 листопада.

Під час візиту Маск пообіцяв після війни відновити сектор Газа. Також була домовленість з Єрусалимом про надання супутникового зв'язку від SpaceX у сектор Газа.

Маск вирішив відвідати Ізраїль після звинувачень правозахисників у тому, що мільярдер є "затятим антисемітом". Ще 15 листопада він погодився з постом про те, що саме євреї розпалюють ненависть до "білих людей". Після цього посту відомі американські компанії Walt Disney, Warner Bros Discovery та NBCUniversal Comcast призупинили на час розміщення своєї реклами на платформі Х.

Раніше ми повідомляли, що після скандалу з постом про євреїв від Маска відвернулася компанія Apple.

Нагадаємо, у Білому домі прокоментували пост Маска про "євреїв і білих людей".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини