21 листопада 2023, 07:59

Z-блогери незадоволені зближенням Вірменії із Заходом: експерти прокоментували ситуацію

Z-пабліки продовжують висловлювати своє невдоволення на тлі зближення Вірменії із Заходом.

Z-блогери незадоволені зближенням Вірменії із Заходом: експерти прокоментували ситуацію

Z-пабліки продовжують висловлювати своє невдоволення на тлі зближення Вірменії із Заходом. Також вони обурені погіршенням вірмено-російських відносин. Ба більше, напередодні генсек ОДКБ Імангалі Тасмагамбетов заявив, що Єреван знімає з порядку денного питання про допомогу.

Аналітики з Інституту вивчення війни вирішили розібратися у відносинах між РФ і Вірменією, а також Єреваном і ОДКБ.

20 листопада у Мінську генсек ОДКБ Тасмагамбетов заявив Лукашенку, що організація так і не змогла виконати дві свої обіцянки, що давалися 2022 року. Йдеться про допомогу Вірменії на кордоні з Азербайджаном і налагодження контактів з європейськими міжнародними організаціями.

Ба більше, росЗМІ звернули увагу на той факт, що заступник голови МЗС Вірменії Оганесян і посол ЄС у Вірменії Марагос підписали нову угоду, яка створює легші умови роботи європейської місії на території Вірменії.

Низка російських блогерів, включно з пропагандистським каналом "Рибарь", вхопилася за заяви Тасмагамбетова й укладення договору з ЄС як спробу Єревана остаточно порвати з ОДКБ. Ба більше, пропагандисти запевняють, що Єреван має намір почати постачання Україні ракет і пускових установок.

Z-блогери звинувачують Вірменію у "зраді", у зближенні із Заходом і дистанціюванні з РФ. Також вони вже обурені, що Єреван нібито почав постачати Україні ракети "Точка-У". Ба більше, за публікаціями росЗМІ, Вірменія постійно "поливає брудом" російських миротворців у Карабасі.

Аналітики з ISW поки що не побачили підтвердження того, що Єреван постачає Україні ракети та ракетні установки.

Раніше ми повідомляли, що після ратифікації Римського статуту Путіну заборонено в'їзд на територію Вірменії.

Нагадаємо, військовий експерт Коваленко озвучив цілі та завдання, які можуть дати нові вірмено-українські відносини.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини