20 листопада 2023, 08:44

"Я приніс український прапор", – новообраний президент Аргентини Мілей проти союзу з Росією

Новим президентом Аргентини став Хав'єр Мілей, який критикує РФ, Китай і Бразилію.

"Я приніс український прапор", – новообраний президент Аргентини Мілей проти союзу з Росією

У другому турі президентських виборів Аргентини після 99 % підрахунку голосів понад 55 % набрав економіст-лібертаріанець Хав'єр Мілей. А його опонент Серхіо Масса ще до оголошення остаточних підсумків визнав свою поразку.

"Я приніс український прапор здебільшого тому, що ті з нас, хто підтримує ідеї свободи, не можуть терпіти або підтримувати вторгнення подібно до того, яке Росія зробила в Україні", - заявив новообраний президент, інформує канал "Україна 365".

Мілей пообіцяв вивести свою країну з кризи. При цьому під час передвиборчих перегонів він обіцяв ліквідувати Центробанк, повністю перейти на долар і скасувати цілу низку непотрібних міністерств.

Одним із перших, хто привітав Мілея з перемогою,був Дональд Трамп. Саме з колишнім американським президентом і порівнюють нового главу Аргентини. Трамп заявив, що Мілею під силу зробити з Аргентини "велику країну".

На посаду глави країни Мілей вступив 10 грудня. Новий президент Аргентини спочатку заявив, що готовий співпрацювати з США й Ізраїлем, але проти союзу з Китаєм, Росією та Бразилією: у цих країнах немає свободи та демократії, за яку виступає Мілей.

Раніше у Мережі з'явилися кадри з вулиць Буенос-Айреса, де місцеві жителі святкували перемогу Мілея на виборах президента Аргентини.

Нагадаємо, уряд Аргентини масово відмовляє росіянам у "пологових паспортах", які дають право відвідувати без візи понад 100 країн світу.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини