20 листопада 2023, 07:52

Аргентинці святкують перемогу Мілея на президентських виборах, який виступив проти співпраці з РФ

На виборах президента Аргентини переміг затятий антикомуніст 53-річний Хав'єр Мілей, лідер політичної коаліції "Свобода наступає".

Аргентинці святкують перемогу Мілея на президентських виборах, який виступив проти співпраці з РФ

За підсумками підрахунку 86,59 % голосів на виборах президента Аргентини лідирує Мілей, який набрав уже 55,95 % голосів виборців.

Остаточний підсумок голосування ще не озвучено, проте жителі Буенос-Айреса вже вийшли на вулиці міста, щоб шумно відсвяткувати перемогу Мілея, інформує канал "Україна 365".

Сам кандидат у президенти називає себе анархо-капіталістом і жорстким лібертаріанцем.

Через його зовнішній вигляд і жорсткі висловлювання експерти та політологи порівнюють Мілея з Трампом.

У своїй передвиборчій програмі Мілей неодноразово говорив про те, що майбутнє країни залежить від співпраці з США й Ізраїлем. При цьому він виступає проти будь-яких зв'язків із РФ, Китаєм і Бразилією. Хоче Мілей відмовитися і від співпраці з БРІКС.

Ще у вересні він заявляв, що не хоче співпрацювати у майбутньому не тільки з Китаєм, але і з будь-якими іншими комуністами. Мілей заявив, що він прихильник свободи та демократії, а отже з Пекіном його країні не по дорозі. Путіна та Лулу да Сілву він теж не вважає демократами, саме тому Мілей не співпрацюватиме на посаді президента ні з комуністами, ні з соціалістами.

Раніше ми повідомляли, що влада Аргентини вирішила покласти край "пологово-паспортному" бізнесу з боку Росії.

Нагадаємо, під час атаки ХАМАС на Ізраїль загинуло 7 громадян Аргентини та ще 15 зникли безвісти.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини