26 жовтня 2023, 22:08

Ізраїль висунув негайну вимогу РФ через візит делегації ХАМАС

Влада Ізраїлю закликає Кремль терміново вигнати терористів ХАМАСу з території Росії.

Ізраїль висунув негайну вимогу РФ через візит делегації ХАМАС

Росія першою у світі прийняла делегацію угруповання ХАМАС після атаки палестинських бойовиків на територію Ізраїлю 7 жовтня. Такий крок не залишився непоміченим ізраїльською владою.

У МЗС Ізраїлю назвали запрошення ватажків ХАМАСу до Москви "негідним кроком" і заявили, що зазначене угруповання є терористичною організацією, "гіршою, ніж ІДІЛ". Про це йдеться у повідомленні, опублікованому у Telegram-каналі відомства.

Ізраїльська сторона зазначила, що на руках ватажків ХАМАСу кров понад 1 400 ізраїльтян, яких було вбито бойовиками.

Крім того, на ватажках угруповання лежить відповідальність за захоплення в заручники понад 220 ізраїльських громадян, включно з дітьми, жінками та людьми похилого віку.

Запрошення представників ХАМАСу у РФ "дає попутний вітер терору та легітимацію звірствам терористів", додала влада Ізраїлю та зажадала від Кремля негайно вигнати бойовиків ХАМАСу з Росії.

Нагадаємо, у четвер, 26 жовтня у МЗС РФ підтвердили візит до Москви делегації ХАМАСу на чолі з членом політбюро угруповання Абу Марзуком. До Росії також прибув заступник глави МЗС Ірану Алі Багері Кяні. У РФ стверджують, що обговорювали з делегатами ХАМАСу "негайне звільнення іноземних заручників".

Тим часом у МЗС Ірану заявили про готовність ХАМАСу передати іранській стороні цивільних заручників, але для цього світ має підтримати звільнення 6 тисяч палестинців, яких утримують у в'язницях Ізраїлю.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини