9 жовтня 2023, 08:51

У Тегерані зробили заяву щодо їхнього втручання у війну ХАМАС та Ізраїлю

В ООН представники Ірану заявили, що Тегеран не має жодного стосунку до атаки ХАМАС на Ізраїль.

У Тегерані зробили заяву щодо їхнього втручання у війну ХАМАС та Ізраїлю

Під час нападу бойовиків із ХАМАС на Ізраїль було вбито щонайменше 700 мирних жителів, а також 130 викрадено. При цьому під час засідання Радбезу ООН щодо Ізраїлю представники Тегерана були на боці ХАМАС, інформує агентство Reuters.

У Тегерані заявили, що заходи з боку Палестини вони виправдовують, оскільки довгі 70 років країна перебувала "під гнітом і окупацією" Ізраїлю, саме тому Іран на боці терористів, хоча нібито Тегеран до цих подій не має жодного стосунку.

При цьому в Ірані навіть не заперечують, що озброюють ХАМАС, а також інші терористичні угруповання, включно з "Ісламським джихадом".

У Тегерані також операцію ХАМАС проти Ізраїлю назвали найбільшим провалом спецслужб в історії країни, саме тому нібито ізраїльська сторона і звинувачує у допомозі з боку Ірану. Нібито спецслужби Тегерану зуміли провести таємну нараду та спланувати атаку ХАМАС.

Тим часом співробітники Шанхайського університету міжнародних досліджень упевнені, що палестино-ізраїльська ескалація закінчиться найближчого тижня. На ситуацію у регіоні можуть вплинути як США, так і Єгипет.

Раніше західна преса запевняла, що за атакою ХАМАС на Ізраїль стоять не тільки бойовики, а й Іран.

Нагадаємо, у ніч на 9 жовтня ізраїльська авіація завдала цілої серії ударів по компунктах і будинках командирів ХАМАС.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини