6 жовтня 2023, 15:26

Після удару по селу Гроза в Австрії вичерпалося терпіння – МЗС країни викликало посла РФ на серйозну розмову

У Відні підкреслили, що атаки на цивільне населення в Україні є прямим військовим злочином.

Після удару по селу Гроза в Австрії вичерпалося терпіння – МЗС країни викликало посла РФ на серйозну розмову

Після цинічної терористичної атаки російських військових на кафе у селі Гроза у Харківській області МЗС Австрії викликало російського посла у Відні, передає ТГ-канал "Україна 365".

"Атаки на цивільне населення є військовим злочином. Винні мають бути притягнуті до відповідальності", - зазначено в офіційній заяві австрійського дипломатичного відомства.

Своєю чергою, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, коментуючи цинічне вбивство цивільних у селі Гроза на Харківщині, цілком прогнозовано викарбував, що Росія "не завдає ударів по цивільному населенню".

До речі, стало відомо, що після ракетної атаки росіян ООН направила групу своїх спеціалістів до постраждалого села Гроза, щоб більш детально ознайомитися з обставинами воєнного злочину.

Медіаресурс SkyNews анонсує, що експерти, які представляють ООН, поспілкуються з жителями цього населеного пункту, а також проведуть детальний збір даних про обстріл, який призвів до масової загибелі людей.

Нагадаємо, російська армія завдала удару з ракетного комплексу "Іскандер" по цивільному об'єкту у населеному пункті Гроза Куп'янського району Харківської області. Спочатку повідомили про загибель 49 мирних громадян, потім кількість жертв зросла.

Ми також писали, що у селі Гроза, куди вдарила російська ракета, проводили перепоховання загиблого українського захисника Андрія Козиря. Стало відомо, що під час поминок загинули від російської ракети його вдова та син.

Як раніше повідомлялося, військовий блогер Бахмутський Демон написав, що удар по кафе в селі Гроза було завдано завдяки наводці когось із місцевих "ждунів".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини