14 вересня 2023, 07:38

Вірменія вирішила повністю дистанціюватися від РФ: Єреван готовий ратифікувати Римський статут

Уже давно Пашинян косо дивиться на "дружбу" з Путіним і все більше спрямовує свої погляди якомога далі на Захід.

Вірменія вирішила повністю дистанціюватися від РФ: Єреван готовий ратифікувати Римський статут

Напередодні вірменські ЗМІ повідомили про те, що Єреван готовий повністю ратифікувати Римський статут МКС. На ділі це означає, що Путіну буде назавжди закрита дорога до Вірменії.

Учора, 13 вересня, прем'єр-міністр у бесіді з журналістами Armenpress наголосив, що ратифікація Статуту не проти РФ, а за нацбезпеку насамперед самої Вірменії.

За словами Пашиняна, уряд країни вже направив Статут до Нацзборів. За такий крок виступає як сам глава уряду, так і його фракція. При цьому Пашинян дав зрозуміти, що ратифікація Статуту необхідна насамперед Вірменії через питання своєї безпеки.

Уряд Вірменії направив статут у Нацзбори ще 1 вересня. Віце-спікер парламенту Ален Симонян зізнався, що сам договір було підписано 1998 року, але тільки зараз його буде ратифіковано. Він також наголосив, що проти Вірменії скоюють злочини та для країни так буде краще.

Нагадаємо, МКС видав ордер на арешт не тільки Путіна, а й Львової-Бєлової. Головна причина - злочини проти українських дітей.

На сьогодні Римський статут підписали 137 країн, але ратифікували тільки 120.

Ще 8 вересня МЗС РФ викликало на килим посла Вірменії. Йому вказали на те, що Єреван останнім часом робить цілу низку недружніх кроків щодо РФ.

Тим часом, на думку Пашиняна, вже незабаром РФ повністю втратить вплив і контроль над Південним Кавказом.

А у МЗС РФ образилися на слова Пашиняна про "стратегічну помилку" через дружбу з Росією.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини