8 вересня 2023, 09:13

У Вірменії затримано проросійських пропагандистів Бадаляна та Геворкяна – Захарова звинувачує Захід

Бадалян і Геворкян "спалилися" на незаконному обігу зброї, але російська дипломатка Захарова політизує навіть це.

У Вірменії затримано проросійських пропагандистів Бадаляна та Геворкяна – Захарова звинувачує Захід

У Москві відреагували на затримання у Вірменії проросійського блогера Мікаела Бадаляна й оглядача радіо Sputnik Ашота Геворкяна (який також відомий пропагандистськими статтями, сповненими, зокрема, й фейками про Україну). Слідчий комітет Вірменії підозрює обох "медіазірок" у незаконному обігу вогнепальної зброї, передає ТГ-канал "Україна 365".

Бадаляна затримали у вірменському Горісі. Незадовго до цього блогер виступав на радіо Sputnik, де критикував уряд Вірменії за антиросійську позицію. Через деякий час стало відомо і про затримання Геворкяна. За даними вірменських правоохоронних органів, обидва причетні до незаконного обігу зброї.

Російська сторона, як і очікувалося, одразу ж почала цю подію політизувати,

Посольство РФ у Вірменії відреагувало на затримання сухо, висловивши "стурбованість". Проте скандальна представниця МЗС РФ Марія Захарова прокоментувала подію у своєму дусі. На її думку, затримання Бадаляна та Геворкяна - це нібито провокація Заходу напередодні проведення в Єревані російсько-вірменського медіафоруму. Російська дипломатка стверджує, що на Заході поставили за мету зіпсувати відносини Москви та Єревана.

"Це провокація тих, хто спить і бачить, як зіпсувати відносини двох країн, а у це Заходом вкладено дуже великі гроші", - так висловилася Захарова.

Про вогнепальну зброю підлегла Лаврова, природно, вважала за краще промовчати.

Нагадаємо, відносини Вірменії та РФ загострюються: Єреван відкликав постпреда в ОДКБ і хоче ратифікувати Римський статут.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини