7 червня 2023, 21:54

F-16 для України: Британія відповіла Лаврову, який заявив, що "Захід грає з вогнем"

У МЗС Великої Британії прокоментували погрози з боку РФ через військову підтримку України.

F-16 для України: Британія відповіла Лаврову, який заявив, що "Захід грає з вогнем"

Росія все частіше видаватиме "пронизливі звуки" у міру наростання успішних дій української армії на полі бою. Погрози з боку Кремля та брязкання зброєю не завадять Великій Британії надавати Україні військову підтримку.

Про це повідомив глава британського зовнішньополітичного відомства Джеймс Клеверлі, відповідаючи на слова міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, який, коментуючи рішення партнерів України про передання українській армії винищувачів F-16, заявив, що "Захід грає з вогнем", передає France 24.

Шеф британської дипломатії наголосив: Лондон ухвалив свідоме рішення, погрози з боку Москви не змусять Сполучене Королівство відмовитися від правильного вибору.

Глава МЗС Британії прогнозує збільшення кількості незадоволених заяв Кремля у міру того, як ЗСУ домагатимуться успіху на фронті,та закликає бути готовими до такого розвитку подій.

Зазначимо, у своїй нещодавній заяві Лавров звинуватив Захід у "продовженні ескалації війни", повідомивши, що одна з модифікацій F-16, яку союзники збираються передати Україні, нібито здатна нести ядерну зброю.

У Білому домі, зі свого боку, порадили Росії вивести свої війська з території України, якщо у Кремлі стурбовані потенціалом ЗСУ.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив про готовність партнерів надати українській армії чималу кількість винищувачів F-16. За словами глави держави, таку інформацію він отримав від представників низки країн на саміті європейських лідерів у Молдові.

Раніше в Офісі президента повідомили, що "коаліція винищувачів" для України налічує вісім країн, але їхня кількість може збільшитися.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини