6 червня 2023, 12:09

Любиш Путіна – полюбиш і в'язницю: Колбасникова з РФ може отримати у Німеччині три роки

У травні 2022 року громадянка РФ Колбасникова активно висловлювалася на захист Путіна та схвалила його вторгнення в Україну.

Любиш Путіна – полюбиш і в'язницю: Колбасникова з РФ може отримати у Німеччині три роки

У травні 2022 року громадянка РФ Колбасникова активно висловлювалася на захист Путіна та схвалила його вторгнення в Україну. Того ж року вона була ініціатором великого автопробігу на підтримку РФ. Аналогічні заходи мешканка Кельна провела вже у травні 2023 року.

Журналісти DW заявляють, що якщо у суді провину Колбасникової буде доведено, то їй світить як грошовий штраф, так і три роки за ґратами.

Громадянку РФ, яка народилася в Україні, обвинувачують за статтею "Схвалення злочинів".

8 травня 2022 року вона виступила з підтримкою політики Путіна, схваливши вторгнення російської армії в Україну. Того ж року була одним зі співорганізаторів найбільшого автопробігу на підтримку Росії. Уже 6 травня 2023 року знову була помічена в одному з проросійських мітингів.

Колбаснікова народилася у Дніпрі, але зараз проживає у Кельні та має громадянство РФ. Усі звинувачення на свою адресу заперечує.

Ще у травні вона сильно здружилася з правими радикалами Німеччини. Разом із Байзіхтом і Поггенбургом організувала новий рух Aufbruch Frieden, Solidarität, Gerechtigkeit.

Ця трійця і брала участь у демонстрації у Кельні 6 травня.

27 березня у Колбасникової було проведено обшук, але в іншій справі, саме тому засідання суду перенесли з 29 березня на 6 червня.

Друга справа: Колбасникову та її чоловіка підозрюють у зборі фінансів для підтримки російської армії в Україні.

Раніше ми повідомляли, що Лукашенко замахнувся на Калінінград, який вважає територією Білорусі.

Нагадаємо, 5 червня Путін виступив з екранів телевізорів і оголосив про загальну мобілізацію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини