31 травня 2023, 16:24

Німеччина оголосила про закриття майже всіх російських консульств: названо причину

Офіційний Берлін зробив заяву про закриття чотирьох із п'яти російських консульств на території країни як дзеркальний захід.

Німеччина оголосила про закриття майже всіх російських консульств: названо причину

Влада Німеччини ухвалила рішення закрити відразу чотири російські консульства на території країни. Рішення було ухвалено у відповідь на обмеження з боку Москви щодо чисельності німецьких держслужбовців у РФ. Тепер на території ФРН залишиться лише одне російське консульство, повідомляє німецьке видання Spiegel.

Представник німецького МЗС сьогодні зробив заяву про те, що ФРН змушена піти на дзеркальні заходи щодо Росії. За його словами, російська сторона вже була проінформована про рішення остаточно згорнути роботу зазначених російських консульств до 31 грудня нинішнього року. Раніше Росія обмежила кількість німецьких держслужбовців, допущених до Росії, до 350 осіб.

Таким чином, у ФРН зможе продовжити роботу тільки одне консульство.

Разом із цим Берлін закриє три своїх консульства у РФ восени нинішнього року - у Калінінграді, Єкатеринбурзі та Новосибірську.

Нагадаємо, у квітні минулого року ціла низка країн Європейського союзу оголосила про висилку понад 100 російських дипломатів, запідозрених у шпигунстві.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини