30 травня 2023, 10:19

Росія найближчими місяцями може знову піти у наступ – Боррель

Головний дипломат ЄС Жозеп Боррель не чекає від Москви переговорів і поки що не налаштований оптимістично у питаннях війни в Україні.

Росія найближчими місяцями може знову піти у наступ – Боррель

Високий представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики Жозеп Боррель спрогнозував новий наступ з боку країни-агресора Російської Федерації. Також він сказав, що не поділяє оптимістичних настроїв з приводу прийдешніх літніх подій в Україні, інформує ВВС.

Виступаючи на спеціальній конференції Cercle d'Economia у Барселоні, Боррель наголосив, що Росія не сяде за стіл переговорів, поки ще раз не спробує виграти цю війну.

"Російська армія все ще має силу, ми не маємо її недооцінювати... У мене немає оптимізму щодо того, що станеться в Україні цього літа. Я бачу концентрацію військ з обох боків, я бачу явний намір РФ виграти війну", - резюмував європейський дипломат.

Таким чином, ми бачимо, як у європейському політикумі поступово позбуваються ілюзій щодо умиротворення агресора у Кремлі, а також з приводу того, що війна в Україні може закінчитися у порівняно короткі терміни.

Нагадаємо, Жозеп Боррель поставив на місце румунського прем'єр-міністра Віктора Орбана через Україну.

Крім того, Боррель пояснив, чому Китай більше не може бути посередником у війні Росії та України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини