25 травня 2023, 22:04

Грузія "прогнулася" під Кремль: Тбілісі запускає авіарейси для росіян до ЄС

Грузинська авіакомпанія Georgian Airways запустить для росіян транзитні рейси через Тбілісі до Європи.

Грузія "прогнулася" під Кремль: Тбілісі запускає авіарейси для росіян до ЄС

З 15 червня Georgian Airways збирається перевозити росіян через Тбілісі до Мілана, Парижу, Відня, Ларнаки та Салонік. Уже зараз громадяни РФ можуть забронювати квитки до Франції та Австрії. Переліт в економкласі обійдеться приблизно €700.

Це повідомлення викликало резонанс у суспільстві: грузини ще протестують після відновлення авіасполучення з країною-агресором, а тут їм підготували нове моральне випробування. Після скандалу в авіакомпанії спробували виправдатися тим, що у Росії, крім росіян, живуть іноземці, які також можуть використовувати Грузію як транзитний хаб.

А поки прес-служба Georgian Airways намагалася знизити напруження у суспільстві, засновник авіакомпанії Тамаз Гаіашвілі не зміг стримати радості та вже похвалився, що сподівається на відновлення пасажиропотоку між його країною й агресором.

"Природно, будемо зберігати повітряне сполучення з Росією. Дай бог, щоб воно ніколи більше не переривалося", - додав він.

Як повідомлялося раніше, парламент Грузії дозволив відновити авіасполучення з Росією у середині травня. У країні моментально спалахнули акції протесту: мітингувальники вимагали не пускати до країни громадян РФ. У парламенті почалися сутички між депутатами. Президент Грузії оголосила бойкот Georgian Airways, проте авіакомпанія у відповідь зажадала від глави держави вибачень.

А дочка міністра закордонних справ РФ Лаврова Катерина Винокурова прилетіла на весілля до Грузії, чим спровокувала там протести.

Тим часом у США попередили, що готові ввести односторонні санкції проти Грузії за її рішення налагодити авіасполучення з РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини