25 травня 2023, 10:19

Губернатор Флориди Рональд Десантіс, відомий скандальними висловлюваннями щодо України, йде у президенти США

Десантіс подав офіційну заяву про висунення та може бути основним суперником Трампа на праймеріз Республіканської партії.

Губернатор Флориди Рональд Десантіс, відомий скандальними висловлюваннями щодо України, йде у президенти США

Губернатор штату Флорида Рон Десантіс подав заяву про висунення своєї кандидатури у президенти США та став одним із суперників Дональда Трампа, який також має намір балотуватися. Єдиного кандидата від Республіканської партії буде визначено під час партійних праймеріз.

Про це повідомляє Associated Press.

Видання зазначає, що, незважаючи на свої ультраправі погляди, 44-річний Десантіс викликав чималий інтерес серед американських виборців, ставши у 2019 році губернатором Флориди. Минулого року його було переобрано на цю посаду з великою перевагою голосів.

У 2022 році Десантіса розкритикували однопартійці через його заяви про вторгнення Росії в Україну. Тоді політик назвав війну "територіальною суперечкою" та висловлював сумніви у необхідності підтримки Києва з боку США.

Щоправда, пізніше він змінив риторику, назвав Путіна військовим злочинцем і сказав, що його необхідно притягнути до відповідальності. Також Десантіс заявив, що Росія не виграє цю війну.

Крім того, губернатор Флориди у минулому "прославився" своїми різкими висловлюваннями про аборти, расову політику, ЛГБТ і гендерну ідентичність.

Нагадаємо, Байден офіційно підтвердив свій намір балотуватися на наступних виборах президента США, запланованих 2024 року.

Тим часом політтехнолог Михайло Шейтельман прокоментував, як вибори в Америці вплинуть на подальшу підтримку України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини