24 травня 2023, 14:24

"Давайте готуватися до повстання у Білорусі", – польський генерал закликав підтримати повалення Лукашенка

Генерал Вальдемар Скшипчак заявив, що Польщі треба бути готовою допомогти загонам, які проводитимуть операції проти білоруського диктатора.

"Давайте готуватися до повстання у Білорусі", – польський генерал закликав підтримати повалення Лукашенка

Генерал, ексзаступник міністра оборони Польщі Вальдемар Скшипчак закликав готуватися до повстання у Білорусі, оскільки воно обов'язково відбудеться.

Про це він заявив в ефірі телеканала Polsat, передає Телеграм-канал "Україна 365".

"Давайте готуватися до повстання у Білорусі, оскільки воно відбудеться. Мова про те, щоб ми не проспали цей момент", - заявив генерал.

Він уточнив, що це може статися після успіху українського контрнаступу.

"Якщо український контрнаступ закінчиться успіхом, то ті озброєні білоруси, які складають частину бойового потенціалу української армії, не складуть зброї. Вони підуть на Білорусь. Сподіваюся, що це викличе повстання у Білорусі, цього Лукашенко боїться", - сказав Скшипчак.

За його словами, треба бути готовими до підтримки тих загонів, які здійснюватимуть операції проти Лукашенка, а допомагати їм необхідно так само, як Польща зараз допомагає українцям.

Щодо режиму Лукашенка, то, на думку польського генерала, у білоруського диктатора немає такого військового потенціалу, щоб запобігти подібному повстанню.

"Росія йому сильно не допоможе, оскільки у неї будуть свої проблеми", - підсумував польський генерал.

Раніше ми писали, що 68-річний диктатор Білорусі Олександр Лукашенко прокоментував чутки про своє здоров'я. Він підтвердив, що хворів на початку травня.

Тим часом на відео показали кухоль, з якого Лукашенко п'є ліки або "отруту" Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини