24 травня 2023, 07:34

Боррель поставив на місце Орбана через Україну

Офіційний Будапешт продовжує залишатися членом ЄС і НАТО, але при цьому лобіює політику Кремля.

Боррель поставив на місце Орбана через Україну

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про нездатність України перемогти країну-терориста Росію у війні. Міністри оборони країн-членів ЄС відкинули такі припущення, нагадавши про численні "жести доброї волі" російських окупантів.

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель осадив Орбана, заявивши, що західні країни продовжать підтримку України та не погодяться з пропозицією відмовити Києву у допомозі.

"В України справи йдуть добре. Це збиває з пантелику плани Путіна щодо швидкої перемоги. Вона здатна себе захищати", - заявив чиновник.

Боррель нагадав, що країни ЄС уже виділили 65 млрд євро на підтримку України й у майбутньому ніхто не відмовиться від союзництва з Києвом.

Орбан поки що не відповів на критику "старших братів".

Нагадаємо, після появи противників режиму Путіна у Бєлгородській області у російських пропагандистів і політиків різко зіпсувався настрій. Кремлівський політолог Марков і зовсім визнав, що ворожа "ДРГ" - програш Кремля.

А військовий Z-експерт Володимир Прохватилов пропонує Москві зосередитися на захисті своїх кордонів, а не на "спецоперації". У зв'язку з цим він вважає за необхідне вивести армію РФ з України та посилити захист Росії зсередини.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини