20 травня 2023, 13:56

Дочка Лаврова прилетіла до Грузії на весілля – під готелем акція протесту: грузини вимагають вислати росіянку

Дочка міністра закордонних справ РФ Лаврова Катерина Винокурова прилетіла на весілля до Грузії, чим спровокувала там протести.

Дочка Лаврова прилетіла до Грузії на весілля – під готелем акція протесту: грузини вимагають вислати росіянку

Дочка глави російського МЗС Сергія Лаврова Катерина Винокурова прилетіла у грузинський Кахеті на весілля дівера - у місті спалахнули акції протесту.

Подробиці та кадри доступні на Telegram-каналі "Україна 365".

Дочка Лаврова зупинилася у люксовому 5-зірковому готелі Kvareli Lake Resort. Саме там, як повідомляється, відбудеться святкування весілля брата її чоловіка.

Журналісти, прикинувшись флористами, зателефонували у готель і запитали, чи прибула дочка глави МЗС, оскільки для неї нібито замовлено букет. Співробітники їм підтвердили, що "високий гість" уже на місці.

Відомо, що Kvareli Lake Resort буде закритий для відвідування на два дні.

Примітно, але готель спростував інформацію про візит росіянки, зазначивши, що постояльців із прізвищем "Лаврова" у них немає. Однак дочка глави МЗС РФ у зв'язку із заміжжям має прізвище Винокурова.

Незадовго до святкування Москва несподівано зняла заборону на авіасполучення з Грузією. Ця подія підозріло збіглася з весіллям. Є підстави вважати, що рішення було ухвалено, щоб полегшити сім'ї Лаврова поїздку до сусідньої країни.

Зазначимо, що сам розпис дівера Лаврової відбувся у Тбілісі. У готелі на заході Грузії відбуватиметься тільки банкет з нагоди весілля.

Через візит Лаврової під готелем спалахнула акція протесту. Розгнівані грузини вимагають вислати з країни представницю путінського режиму. Люди скандують: "На*уй! Х**ло".

На місці присутня велика кількість поліції. Деяких активістів уже заарештували. Поліція б'є журналістів і відбирає у них мобільні телефони. На місці мобілізовано спецназ.

Раніше у Грузії протестували проти авіасполучення з РФ: проспект Руставелі перекрито, у парламенті побилися депутати.

Ми також писали, що у Грузії приземлився перший за чотири роки рейс Москва - Тбілісі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини