20 травня 2023, 10:15

Протести в Грузії проти авіасполучення з РФ: проспект Руставелі перекрито, у парламенті побилися депутати

Грузинська громадськість не хоче зближення з агресивним режимом Путіна, нав'язаним нинішньою владою.

Протести в Грузії проти авіасполучення з РФ: проспект Руставелі перекрито, у парламенті побилися депутати

У Грузії тривають протести проти відновлення авіасполучення з Російською Федерацією. Так, стало відомо, що вночі протестувальники у Тбілісі перекрили проспект Руставелі, передає ТГ-канал "Україна 365".

Крім того, біля парламенту Грузії пройшла акція, спрямована проти відновлення прямого авіаційного сполучення з РФ. У самій же будівлі грузинські депутати влаштували бійку через відновлення авіарейсів із країною-терористом.

Опозиційний політик Георгій Вашадзе заявив із трибуни, що Грузія не вірить "русскому міру" та не хоче абсолютно ніякого зближення з Російською Федерацією та її злочинним керівництвом.

Після цього депутат від провладної партії Іраклій Берая спершу образив колегу, а потім накинувся на нього з кулаками.

Нагадаємо, після того як диктатор Путін спеціальним указом скасував заборону на авіасполучення РФ і Грузії, у Тбілісі приземлився перший за чотири роки пасажирський рейс Москва - Тбілісі. Його грузини зустріли яскравими плакатами: "Російський літак, йди на х**!"

Увечері 16 травня біля будівлі парламенту у Тбілісі студенти й опозиційні партії мітингували проти рішення уряду відновити пряме авіасполучення з РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини