2 травня 2023, 07:56

"Забирайтеся з України", – республіканець Маккарті дав жорстку відповідь журналісту з РФ

Республіканець і спікер Палати представників Конгресу США Маккарті заперечив пропагандисту з РФ у тому, що він і його партія виступають проти військової допомоги Україні.

"Забирайтеся з України", – республіканець Маккарті дав жорстку відповідь журналісту з РФ

Учора, 1 травня, під час візиту до Ізраїлю республіканець Кевін Маккарті провів брифінг, де відповідав на запитання, що стосувалися не тільки США й Ізраїлю, а й України.

Журналіст пропагандистського ресурсу РІА "Новости" поставив запитання спікеру, сподіваючись отримати гарну відповідь, яку потім можна було б показати по російському телебаченню, інформує "Україна 365".

Журналіст із РФ вирішив згадати заяви Маккарті про те, нібито США не мають виписувати Києву "безлімітний чек". Також пропагандист був упевнений і у тому, що республіканці не хочуть надавати Києву військову допомогу.

Спікер дуже різко відповів пропагандисту. Спочатку він почав перемовлятися з представниками американської делегації в Ізраїлі. Він перепитав у них, мовляв, чи правильно він зрозумів, що у РФ думають, нібито він проти надання військової допомоги Україні.

"Я голосую за допомогу Україні! Я підтримую допомогу Україні! Я не підтримую, що ваша країна робить з Україною. І те, що ви вбиваєте дітей, я теж не підтримую. І твердо стою на тому, що ви маєте забратися звідти. Це неправильно, та ми продовжимо нашу підтримку, тому що весь світ це бачить саме так!" - заявив Маккарті у відповідь.

Ба більше, він наголосив, що США й надалі надаватимуть допомогу Україні, доки російська армія не покине територію країни.

Ще на початку року президент України вже запрошував Маккарті відвідати Київ, однак той відмовився, водночас заявивши, що для ухвалення важливих рішень щодо України йому не обов'язково відвідувати саму країну.

Крім того, за словами Кірбі, Вашингтон надав Україні практично всю ту зброю, яка необхідна для контрнаступу, однак США не перестануть надавати її й надалі.

Нагадаємо, у Бахмуті, потрапивши у засідку, загинув доброволець з США, колишній морпіх, 26-річний Купер Ендрюс.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини