21 квітня 2023, 13:05

У Туреччині нове лихо: після землетрусу у тих самих районах вибухнула буря – відео

Унаслідок нового природного катаклізму у Туреччині є щонайменше один загиблий і десятки тих, хто дістав поранення.

У Туреччині нове лихо: після землетрусу у тих самих районах вибухнула буря – відео

У четвер, 20 квітня, пронісся сильний шторм у провінції Кахраманмараш (Турецька Республіка), де у лютому поточного року стався рекордний за руйнуваннями та жертвами землетрус. Унаслідок негоди постраждали кілька десятків жителів, 1 людина загинула, передають турецькі ЗМІ.

Відомо, що після потужного шторму у Кахраманмараші розпочався сильний проливний дощ, який приніс також чимало лиха та незручностей жителям цього регіону. Повідомляється, що дахи будівель, пошкоджених землетрусом, під час буревію злетіли й упали на наметове містечко, в якому ховалися постраждалі від попередньої природної стихії.

Офіційна Анкара вже дала коментарі з приводу чергового природного катаклізму у країні. Так, міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Коджа виступив із повідомленням, що внаслідок раптового сильного шторму та проливного дощу у районі Пазарджіка у Кахраманмараші одна людина загинула та ще 50 дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Нагадаємо, після масштабних землетрусів Україна відправила до Туреччини групу рятувальників, які допомагали визволяти людей, що опинилися під завалами.

Раніше у МЗС України заявили, що розшукали 6 співвітчизників, які загубилися у день трагедії. Усі вони живі, але дістали забої та садна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини