10 квітня 2023, 10:12

КНДР не виходить на зв'язок міжкорейським каналом четверту добу – у Сеулі дали коментар

Пхеньян мовчить четверту добу та проігнорував уже 7 дзвінків, включно з військовою лінією зв'язку.

КНДР не виходить на зв'язок міжкорейським каналом четверту добу – у Сеулі дали коментар

Країна-ізгой Північна Корея з п'ятниці, 7 квітня, не реагує на дзвінки з Сеулу. Сторони регулярно зідзвонювалися двічі на день: о 9:00 (3:00 за Києвом) і о 17:00 (11:00 за Києвом) міжкорейськими каналами зв'язку, включно з військовою лінієюта лінією Міністерства об'єднання. Однак станом на ранок понеділка, 10 квітня, Пхеньян не відповідає. Зв'язок обірвано в односторонньому порядку. Сеул продовжує телефонувати у зазначений час, повідомляє агентство Yonhap.

Точна причина дій КНДР невідома. Південнокорейські відомства прокоментували ситуацію. Передбачається, що таким чином Пхеньян оголосив мовчазний протест через спільні військові навчання Південної Кореї та США. Раніше вже були подібні випадки.

"Зараз схиляємося до ймовірності одностороннього блокування з боку Північної Кореї", - заявив представник Міністерства об'єднання Ку Бен Сам після ігнорування чергового дзвінка, здійсненого сьогодні зранку.

До речі, у Південній Кореї розпочалися тренування військових і цивільного населення. Вони містять контртерористичні навчання та проводяться на тлі ракетно-ядерної загрози КНДР.

Нагадаємо, у березні КНДР повідомила про створення ядерного підводного дрона, за допомогою якого Пхеньян погрожує стерти з лиця землі США радіоактивним цунамі.

Раніше видання Bloomberg повідомило, що Північна Корея може отримати життєво важливий прибуток від продажу зброї Росії. Плани двох злочинних режимів прокоментував військовий експерт Тамар.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини