24 березня 2023, 14:22

Путін у Вірменію більше ні ногою: Єреван визнав юрисдикцію МКС і ордер на арешт диктатора РФ

Конституційний суд Вірменії схвалив ратифікацію Римського статуту, а отже Путін навряд чи незабаром зможе відвідати цю країну.

Путін у Вірменію більше ні ногою: Єреван визнав юрисдикцію МКС і ордер на арешт диктатора РФ

Диктатор РФ Володимир Путін незабаром не зможе відвідувати Вірменію, де має свою військову базу: Конституційний суд Вірменії схвалив ратифікацію країною Римського статуту.

Про рішення Конституційного суду 24 березня повідомили вірменські ЗМІ, передає Діалог.UA.

Документ "Про вирішення питання відповідності Конституції зобов'язань, закріплених у Римському статуті Міжнародного кримінального суду" сьогодні був опублікований на сайті Конституційного суду Вірменії. Судді визнали, що Римський статут відповідає Конституції Вірменії. Рішення офіційно набуло чинності, оскарженню не підлягає.

Зазначимо, що Міжнародний кримінальний суд минулого тижня виписав довічний ордер на арешт російського диктатора Путіна. Він разом зі своєю уповноваженою з прав дитини Марією Львовою-Бєловою відтепер перебувають у розшуку за участь у викраденні українських дітей під час війни.

МКС не судить підозрюваних заочно, тобто судовий розгляд почнеться, коли Путіна та Львову-Бєлову заарештують і доправлять до Гааги.

Зазначимо, що востаннє Путін їздив до Вірменії наприкінці листопада минулого 2022 року. Загалом відносини Москви та Єревана останніми роками почали погіршуватися на тлі нової війни за Карабах, у якій РФ відмовила своїй союзниці у допомозі.

Раніше Мережу "підірвала" пародія на Путіна, який дізнався про ордер.

Тим часом Галлямов розповів, як ордер на арешт Путіна різко змінив ситуацію у РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини