23 березня 2023, 11:15

У Білому домі дали чітку характеристику російському пілоту, який збив дрон MQ-9

Жодна цивілізована країна не нагороджуватиме своїх пілотів за "аварію", заявив Кірбі.

У Білому домі дали чітку характеристику російському пілоту, який збив дрон MQ-9

Напередодні у РФ нагородили пілотів ПКС, які брали найактивнішу участь у "знищенні" американського безпілотника MQ-9, що перебував у небі над Чорним морем.

Учора, 22 березня, координатор Ради ацбезпеки США Джон Кірбі озвучив позицію Білого дому щодо нагородження російських пілотів, інформує "Укрінформ".

З його слів, у своєму житті він не зустрічав жодної армії світу, яка нагороджує льотчиків за НП у повітряному просторі. Якщо нагорода була за "хоробрість", то тоді у РФ зовсім інше поняття самого цього терміна.

У Білому домі достеменно не знають, чи пілот навмисно збив дрон, чи все ж таки це результат непрофесійності, однак на відео чітко видно, як він допустив зіткнення з дроном у повітрі.

У США командування ніколи не заохочуватиме своїх льотчиків, якщо вони допускають зіткнення з якоюсь перешкодою у повітрі.

Не може зрозуміти Кірбі й дії пілота, який наражав на небезпеку не тільки дрон, а й самого себе. Говорячи простою мовою, російський льотчик не герой, а звичайний ідіот, заявили у Білому домі.

14 березня два російські літаки "Су-27" пішли на перехоплення дрона MQ-9. Один із пілотів врізався корпусом у гвинтову частину безпілотника. У підсумку США довелося його терміново затопити.

Раніше ми повідомляли, що 16 березня РФ підняла з морського дна уламки американського безпілотника MQ-9.

Нагадаємо, американські чиновники заявили, що найкращою відповіддю на збитий дрон MQ-9 буде надання Україні ракет дальнього радіусу дії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини