21 березня 2023, 22:19

У Туреччині офіційно назвали кількість жертв землетрусу: зруйновано понад 1,5 мільйона будівель

Після кількох землетрусів, що сталися у лютому у Туреччині, пошкоджено понад півтора мільйона будівель.

У Туреччині офіційно назвали кількість жертв землетрусу: зруйновано понад 1,5 мільйона будівель

6 лютого у Туреччині стався один із найпотужніших за кілька десятиліть землетрусів. Жертвами стихії стали 50 096 осіб, ще 107 204 були поранені. Підземні поштовхи завдали країні збитків у $104 млрд. Такі офіційні дані озвучила влада Туреччини.

Після оцінювання збитків у Туреччині планують оживити торгівлю та повернути нормальне життя в 11 провінціях. Для цього створять майже 11 тисяч робочих місць.

Крім цього, турків просять прихистити постраждалих від землетрусу земляків, які втратили житло. Загалом у країні пошкоджено 1 895 348 будівель.

У Сирії відомо про 5 914 загиблих.

Міжнародна донорська конференція від Єврокомісії вже зібрала 7 млрд євро допомоги для населення Туреччини та Сирії.

Як повідомлялося раніше, після масштабних землетрусів Україна відправила до Туреччини групу рятувальників, які допомагали рятувати людей, що опинилися під завалами.

У МЗС України заявили, що розшукали шістьох співвітчизників, які загубилися у день трагедії. Усі вони живі, хоч і дістали забої та садна. Зараз вони живуть у родичів, оскільки їхнє житло зруйновано.

А у березні на Туреччину обрушилося чергове погодне випробування: республіку накрили проливні дощі, які спровокували масштабні повені.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини