9 березня 2023, 22:29

Протестувальники у Грузії висунули новий ультиматум владі

Нові вимоги з'явилися на третій день масових протестів у Тбілісі.

Протестувальники у Грузії висунули новий ультиматум владі

Учасники масових акцій протесту у Грузії висунули владі країни новий ультиматум: вони вимагають розпуску уряду та призначення дострокових виборів.

Як повідомляє грузинський телеканал "Руставі 2", протестувальники готові покинути вулицю тільки у разі виконання вищезазначених вимог.

Раніше учасники протесту вимагали від влади відмовитися від закону про "іноагентів" і звільнити всіх затриманих під час мітингів. Ці вимоги вже були виконані.

Новий ультиматум був озвучений опозиційними політиками у четвер, 9 березня, на третій день масових протестів у грузинській столиці. Люди вкотре зібралися біля будівлі парламенту країни.

Варто зазначити, що учасники акції протесту тримають у руках не тільки прапори Грузії, а й прапори України, висловлюючи тим самим солідарність з українським народом у війні з Росією. Крім того, у мітингувальників присутня символіка Євросоюзу, що підкреслює євроінтеграційні прагнення грузинського суспільства.

Частина опозиції зазначає, що не припинить вуличні протести, поки не буде впевнена у непорушності європейського шляху країни.

Нагадаємо, масові протести у Грузії спалахнули на тлі ухвалення парламентом країни у першому читанні скандального закону про "іноагентів". Грузинський спецназ намагався розігнати мітингувальників, які блокують парламент, використовуючи водомети та сльозогінний газ.

9 березня стало відомо, що влада відкликала скандальний закон, але опозиція закликала до продовження мітингів за європейський курс країни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини