1 березня 2023, 21:32

Сейсмолог, який передбачив катастрофу у Туреччині, спрогнозував "мегаземлетрус" у Росії на початку березня

Протягом першого тижня березня на Землі не виключається землетрус магнітудою 8,5 і вище, який, зокрема, зачепить російську Камчатку.

Сейсмолог, який передбачив катастрофу у Туреччині, спрогнозував "мегаземлетрус" у Росії на початку березня

Сейсмолог Френк Хугербітс із Нідерландів, який спрогнозував підземні поштовхи у Туреччині та Сирії, що призвели до руйнівних наслідків і великої кількості жертв, попереджає про сильний землетрус, який може статися на Землі на початку березня.

У прогнозі фахівця, опублікованому на YouTube-каналі SSGEOS, зазначено, що "мегаземлетрус" магнітудою 8,5 і вище може, зокрема, зачепити російську Камчатку.

За його словами, до сейсмічної активності може призвести зближення критичної геометрії планет, яке відбудеться у період із 2 до 5 березня. Є ймовірність підземних поштовхів у 12 точках земної кулі. Крім Камчатки, також згадується північ Японії, західна частина Тихого океану, Філіппіни, Індонезія й інші локації.

Фахівець зазначає, що не намагається нікого налякати, а лише хоче попередити про можливість великих сейсмічних явищ на тлі критичної планетарної геометрії.

Зазначимо, за три дні до землетрусів у Туреччині та Сирії Хугербітс розмістив повідомлення у своїх соцмережах, у якому попередив, що "рано чи пізно у цьому регіоні трапиться землетрус магнітудою 7,5". 

При цьому інші сейсмологи та геологи в один голос стверджують, що вченим на сьогоднішній день невідомі способи, які б дозволяли робити точні короткострокові прогнози землетрусів. Механізм виникнення землетрусів містить велику кількість фізичних і хімічних процесів, які постійно змінюються, що робить його максимально непередбачуваним.

Щодо впливу небесних тіл на сейсмічну активність на Землі, вчені вважають, що лише Місяць здатний впливати на цей процес, та й то дуже умовний. У науковому світі є кілька досліджень, у яких ідеться про несуттєвий вплив припливів, зумовлених, зокрема, положенням Місяця, на незначне посилення сейсмічної активності.

Нагадаємо, у Мережі з'явилося відео величезного розлому земної кори у Туреччині після землетрусу: глибина тектонічного розлому становить 30 м, ширина - 200 м, а довжина - цілих 200 км.

Також повідомлялося, що після землетрусу біля берегів Туреччини, Італії та деяких інших країн спостерігався небувалий відлив.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини