28 лютого 2023, 07:52

У США попередили Китай про наслідки, якщо вони передадуть РФ зброю

Якщо Пекін почне постачати Москві летальну зброю, то цей факт матиме "трагічні наслідки", заявив Прайс.

У США попередили Китай про наслідки, якщо вони передадуть РФ зброю

Напередодні США вкотре дали зрозуміти КНР, що поставки РФ летальної зброї не залишаться непоміченими з боку Заходу. Така позиція Пекіна викличе цілу низку запитань з боку інших країн щодо зовнішньої політики Китаю.

Представник Держдепу Нед Прайс заявив, що постачання Китаєм зброї матиме трагічні та жахливі наслідки насамперед для народу України, інформує Укрінформ.

Ба більше, багато країн світу не зрозуміють такого кроку з боку Китаю, оскільки весь цей час Пекін займав нейтральну позицію у війні РФ проти України.

За словами Прайса, вже зараз деякі країни задаються питанням, а чому Пекін підтримує у цій війні саме РФ, нехай не летальною зброєю, але за допомогою дипломатії, політики й економіки. Ба більше, у КНР повністю підтримують і риторику РФ щодо війни в Україні.

На всі ці запитання має сам собі відповісти саме Китай, який постійно твердить про нейтралітет, заявили у Держдепі США.

Минулого тижня президент США дав зрозуміти, що обов'язково буде реакція Заходу, якщо Пекін почне постачати у РФ летальну зброю.

Напередодні начальник ГУР МО України Буданов заявив, що поки не бачить причин, які дають можливість Китаю почати постачати РФ зброю.

Раніше Орбан радісно сприйняв "формулу миру" від Китаю, а також закликав Захід гарненько подумати, перш ніж збільшувати кількість країн у НАТО.

Нагадаємо, Лукашенко анонсував виробництво нового виду зброї, яку раніше Білорусь не випускала. Не виключено, що тим самим він готує інформаційне підґрунтя щодо майбутніх постачань з Китаю зброї, яку після Лукашенко передаватиме Путіну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини