30 січня 2023, 06:23

США готові почати війну проти Ірану: Блінкен озвучив одну умову

Якщо Тегеран і далі працюватиме над створенням ядерної зброї, то Вашингтон готовий розпочати військову операцію проти Ірану.

США готові почати війну проти Ірану: Блінкен озвучив одну умову

Напередодні Держсекретар США Ентоні Блінкен не виключив військових дій проти Ірану, якщо у країні не відмовляться від спроб створити власну ядерну зброю. При цьому у Білому домі дали зрозуміти, що вони тільки за дипломатичне вирішення цього питання.

У США підкреслили, що ще минулого літа у Тегерану була чудова можливість повернутися до міжнародної ядерної угоди, проте Іран відкинув цю пропозицію, інформує "Україна 365" із посиланням на сайт Держдепу США.

З літа 2022 року картина кардинально змінилася. Влада США бачить, як у країні ігнорують принципи демократії, особливо права жінок. Також Тегеран став на бік РФ у війні в Україні, постачаючи не тільки дрони-камікадзе, а й, можливо, інші системи озброєння.

Навіть незважаючи на ці фактори, у Вашингтоні все ще вірять у дипломатію. Блінкен також заявив, що Байден дуже серйозно налаштований на те, щоб не дати можливість Ірану отримати ядерну зброю. Для цієї мети можна почати та військову операцію.

У ніч на 29 січня невідомі безпілотники атакували військові об'єкти в Ірані. Через день атака повторилася, але вже на штаб-квартиру КВІР і військовий конвой із 16 вантажівок.

Тим часом західна преса не сумнівається, що за військовою операцією проти Ірану стоїть Ізраїль. При цьому США нібито до цих подій стосунку не мають.

Нагадаємо, журналісти арабських телеканалів упевнені, що за ударами по військових об'єктах в Ірані стоять США, які таким чином попереджають Тегеран не допомагати РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини