8 січня 2023, 19:11

Або виграє Україна, або програє вся Європа: Польща вимагає послабити РФ у довгостроковій перспективі

Влада Польщі вважає, що Росія має "сильно програти" у війні проти України, заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький.

Або виграє Україна, або програє вся Європа: Польща вимагає послабити РФ у довгостроковій перспективі

Польща виступає проти поступок російській стороні та вважає, що Захід повинен послабити Росію у довгостроковій перспективі.

Про це пише Die Welt.

У матеріалі йдеться, що деякі члени Північноатлантичного альянсу, включно з Німеччиною, прагнуть якнайшвидше домогтися припинення війни в Україні, навіть якщо українській стороні доведеться погодитися з територіальними поступками. Однак Варшава дотримується протилежної точки зору, вважаючи, що Росія має "сильно програти" у війні проти України.

Видання наводить слова глави польського уряду Матеуша Моравецького, виголошені під час зустрічі "Люблінського трикутника" у Києві про те, що фінал поточної війни може бути тільки один: або Україна виграє, або програє вся Європа.

Нагадаємо, у Польщі повідомляють про готовність передати Україні свій запас танків Leopard після отримання раніше замовлених танків від партнерів.

У жовтні Сенат Польщі ухвалив резолюцію про визнання влади Росії "терористичним режимом". Відповідний документ підтримали всі 58 присутніх на засіданні сенаторів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини