2 січня 2023, 08:05

Генсек НАТО Столтенберг озвучив свою думку щодо мобілізації у РФ і підготовлюваного нового наступу

Не варто недооцінювати вплив часткової мобілізації у РФ, а також слід готуватися до нового наступу з боку Москви, вважає генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Генсек НАТО Столтенберг озвучив свою думку щодо мобілізації у РФ і підготовлюваного нового наступу

Учора, 1 січня, генсек НАТО Єнс Столтенберг озвучив свій прогноз на 2023 рік щодо війни в Україні. При цьому він закликає Київ не недооцінювати вплив тієї мобілізації, яка проводиться у РФ.

В інтерв'ю телеканалу ВВС у програмі World at One генсек НАТО підкреслив, що на сьогоднішній день ЗСУ мають перевагу на полі бою. При цьому не слід думати, що мобілізовані нічого не вміють.

Столтенберг наголосив, що багато мобілізованих зараз перебувають не на фронті, а на навчальних зборах, а отже прибудуть в Україну вже підготовленими.

Усі ці факти свідчать тільки про одне: РФ і далі має намір продовжувати війну в Україні. Генсек закликає Захід і далі підтримувати Україну зброєю. При цьому "донори" мають розуміти, що війна може тривати весь 2023 рік.

Зі свого боку, Столтенберг пообіцяв військову допомогу Україні "до самої перемоги".

Генсек НАТО навіть не сумнівається, що війна закінчиться за столом переговорів, однак Київ має підготувати вигідні для себе умови виключно на полі бою.

Нагадаємо, у грудні Столтенберг заявив про острах, що війна в Україні може перерости у світову, долучивши до неї і НАТО.

Також генсек НАТО закликає країни Альянсу бути готовими до тривалої війни в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини