29 листопада 2022, 08:33

Делегація з України прибула до Ізраїлю: ЗМІ озвучили причину візиту

Київ і Єрусалим готові обговорити систему попередження про ракетні обстріли.

Делегація з України прибула до Ізраїлю: ЗМІ озвучили причину візиту

Учора, 28 листопада, ізраїльські ЗМІ повідомили про те, що в Єрусалим прибула делегація з України. При цьому уряд Ізраїлю попросив не сильно афішувати візит Києва.

Про це повідомила журналістка телекомпанії "Кешет" Морія Асаф Вольберг на своїй сторінці у Twitter, інформує "Україна 365".

Про сам візит стало відомо тільки вчора пізно ввечері. При цьому джерело повідомляє, що йшлося поки що не про військову допомогу Україні з боку Ізраїлю, а про можливість створити для Києва систему, що попереджає про ракетні обстріли.

Уряд Ізраїлю попросив ЗМІ не афішувати цей візит через Росію.

Відомо, що в Єрусалим прибув хтось із високопоставлених військових з України, який провів цілу низку зустрічей із представниками Міноборони Ізраїлю.

Вольберг пише, що український військовий - це один із заступників начальника Генштабу ЗСУ.

В Ізраїлі вкотре підкреслили, що їхня політика щодо передачі Україні озброєння залишається незмінною.

Не так давно глава Міноборони Ізраїлю Бені Ганц дав зрозуміти, що країна не готова постачати системи ППО, оскільки зайвих немає, а серійне виробництво ще не налагоджено.

Однак американські ЗМІ писали, що Ізраїль профінансував для України закупівлю "стратегічного обладнання" на мільйони доларів.

Раніше в Ізраїлі дали зрозуміти Ірану, що поставки балістичних ракет РФ можуть вплинути на те, що Єрусалим почне постачати свої ракети Україні.

Нагадаємо, Ізраїль почав передавати розвіддані всім країнам світу про передачу іранських дронів Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини