27 листопада 2022, 17:01

"Макея отруїли отрутою, розробленою у спецлабораторії ФСБ", – Невзлін

Глава МЗС Білорусі Володимир Макей був убитий, запевняє Леонід Невзлін.

"Макея отруїли отрутою, розробленою у спецлабораторії ФСБ", – Невзлін

Смерть Володимира Макея, міністра закордонних справ Білорусі та найближчого соратника диктатора Олександра Лукашенка, - це, імовірно, результат отруєння.

Такими відомостями поділився 27 листопада у Twitter ізраїльсько-російський бізнесмен і ворог путінського режиму Леонід Невзлін.

"Глава МЗС Білорусі Володимир Макей помер унаслідок отруєння отрутою, розробленою у спецлабораторії ФСБ", - написав бізнесмен. Він запевняє, що отримав цю інформацію від джерел, близьких до російських спецслужб.

"Клінічна картина у таких випадках відповідає смерті від інфаркту, інсульту або серцевої недостатності... "Отруїти людину так, щоб усі думали, що вона померла з природної причини, дуже легко. Досить просто порушити в її організмі баланс ферментів - речовин, що забезпечують усі без винятку процеси: від ляскання віями до дихання", пояснюють російські токсикологи", - розповів Невзлін.

За його даними, у білоруському керівництві смерть Макея, близького до Лукашенка, викликала панічні настрої.

"Найбільше вражений диктатор Лукашенко. Він розпорядився замінити своїх кухарів, обслугу й охорону. Дітям Лукашенка надано додаткову охорону. Диктатор нікому не довіряє. Не без підстав він вважає, що після Макея пишні похорони можуть влаштувати вже йому", - пише бізнесмен.

Він вважає, що спецслужби РФ могли отруїти Макея, щоб натиснути на Лукашенка та змусити його вступити у війну проти України.

Раніше Латушко назвав смерть Макея "останнім попередженням" для Лукашенка.

Ми також писали, як ЗМІ дізналися, що сталося з главою МЗС Білорусі.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини