24 листопада 2022, 09:38

Пашинян показав свою неповагу до Путіна та Лукашенка: опубліковано кадри закриття засідання ОДКБ

Російський і білоруський диктатори мали дуже комічний вигляд, коли прем'єр-міністр Вірменії Пашинян ирішив не ставити свій підпис під декларацією ОДКБ, а просто закрив засідання.

Пашинян показав свою неповагу до Путіна та Лукашенка: опубліковано кадри закриття засідання ОДКБ

Учора, 23 листопада, в Єревані проходив саміт глав ОДКБ, на який прибули Путін і Лукашенко. Напередодні їхнього візиту у Вірменії проходили антиросійські демонстрації. РФ не підтримала сторону Вірменії у війні проти Азербайджану, а значить і сама організація ОДКБ безглузда.

Сьогодні, 24 листопада, у Мережі з'явилися кадри з Єревана, на яких Пашинян ухвалив рішення закрити засідання, не поставивши свого підпису під документом ОДКБ, інформує "Україна 365".

Під час чергового саміту ОДКБ планувала підписати проект декларації про допомогу Вірменії. Однак прем'єр-міністр країни Нікол Пашинян відмовився це робити.

Прем'єр заявив, що у декларації ОДКБ відсутні чіткі формулювання щодо військової допомоги, а отже будь-який противник може інтерпретувати документ по-своєму. Для Азербайджану цей документ буде зеленим світлом для подальших військових дій у Карабасі, заявив Пашинян.

За його словами, документ остаточно та детально не опрацьовано, а значить і ставити свій підпис він поки не планує.

Лукашенко зізнався, що Вірменія внесла у документ цілих дві поправки, проте інші лідери ОДКБ відмовилися їх розглядати.

Саме тому на очах у ЗМІ Пашинян в одноосібному порядку ухвалив рішення закрити саміт. Кадри потрапили у Мережу, на них можна побачити здивування з боку Лукашенка та Путіна. Обидва диктатори не очікували такої зухвалості з боку Пашиняна.

Наприкінці засідання Пашинян заявив, що протягом останніх двох років Вірменія тричі зазнавала нападу з боку Азербайджану, проте ніхто з ОДКБ не допоміг.

Раніше у Мережі з'явилися кадри спільного фото на саміті ОДКБ у Єревані, на яких Пашинян дистанціювався від Путіна.

Зі свого боку, депутат Держдуми РФ Федоров закликав "покарати" Вірменію за всією суворістю російських законів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини