18 жовтня 2022, 10:13

У Вашингтоні дали відповідь на заяви Тегерана, нібито не вони постачають РФ дрони

У США навіть не сумніваються, що Тегеран продав РФ свої дрони-камікадзе.

У Вашингтоні дали відповідь на заяви Тегерана, нібито не вони постачають РФ дрони

Напередодні Київ офіційно звинуватив Тегеран у підтримці РФ у війні проти України. У МЗС України дали зрозуміти, що іранські дрони-камікадзе вбивають мирних жителів країни.

Учора, 17 жовтня, речниця Білого дому Карін Жан-П'єр відповідала на запитання журналістів щодо санкцій проти Ірану, інформує Reuters.

За її словами, США давно знають, що саме Тегеран, а не хтось інший постачає Росії ударні дрони-камікадзе. При цьому російська армія застосовує їх не лише проти воєнної інфраструктури України, а й проти критичної.

А представник Держдепу США Ведант Патель зізнався, що повністю згоден із висновками Берліна та Парижа про те, що Тегеран порушує резолюцію ООН №2231 про так звану "ядерну угоду". Згідно з резолюцією, Іран не може продавати в інші країни передову зброю, включаючи і дрони-камікадзе, до 2023 року.

Також напередодні у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Вашингтон нібито готує додаткові санкції проти Тегерана у відповідь на надання РФ зброї.

Раніше британська розвідка озвучила головну мету, яку намагається досягти РФ, завдаючи ударів по Україні за допомогою дронів-камікадзе.

Нагадаємо, аналітики з ISW знають, чому РФ вирішила використати свої дрони проти цивільної інфраструктури, а не проти ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини