3 жовтня 2022, 08:15

Путін готовий замість ядерного удару піти іншим шляхом: американський сенатор озвучив свої побоювання

Путін готовий завдати удару по аеропортам Польщі, щоб зірвати постачання Заходом військової техніки та зброї для України.

Путін готовий замість ядерного удару піти іншим шляхом: американський сенатор озвучив свої побоювання

Сенатор-республіканець Марк Рубіо припустив, що РФ може завдати ударів по аеропортам країн НАТО, де розподіляється військова допомога Україні.

Учора, 2 жовтня, у програмі State of the Union на каналі CNN сенатор озвучив свої побоювання щодо подальших кроків Путіна у війні проти України.

За словами Рубіо, на сьогоднішній день передбачити подальші кроки російського диктатора неможливо. Після цілої серії невдач на полі бою як на Сході, так і на Півдні України Путін може вдатися до "відчайдушних кроків".

Якщо Путін вирішить, що подальше постачання зброї Києву може призвести не лише до поразки російської армії в Україні, а й підірве її контроль над владою, то він готовий піти на все. Може завдати удару по пунктах розподілу військової допомоги Україні. Не виключено удару по найближчій країні — Польщі.

При цьому сенатор дав зрозуміти, що на сьогоднішній день цей сценарій більш вірогідний, ніж застосування ядерного удару.

На сьогоднішній день російська армія має лише два шляхи в Україні: або спробувати утримати всіма силами існуючий фронт і затягнути війну на роки, або ж під тиском ЗСУ відступати.

Також Рубіо закликав Вашингтон запровадити санкції проти Алжиру, який розпочав закупівлю російської зброї.

Раніше ексглава ЦРУ Петреус озвучив кроки Вашингтона, якщо Путін наважиться застосувати проти України ядерну зброю.

Нагадаємо, 2 жовтня недалеко від Сватового окупанти-буряти злетіли на повітря після "паління ув недозволеному місці".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини