29 вересня 2022, 12:36

Ситуація розпалюється: політолог Майсая розповів про те, що відбувається у Грузії у зв'язку з втечею росіян

Після оголошення у РФ мобілізації у бік Грузії кинувся потік машин з росіянами, через що у країні виникла надзвичайно напружена ситуація.

Ситуація розпалюється: політолог Майсая розповів про те, що відбувається у Грузії у зв'язку з втечею росіян

Грузинський політолог Вахтанг Майсая розповів, що зараз перед грузинським суспільством стоять величезні виклики: пробки, проблеми з комунікаціями тощо. У десятки разів збільшилося навантаження на великі міста. Російські громадяни, які тікають від мобілізації, приїжджають до Грузії, скуповуючи майно. Вони намагаються орендувати будь-які квартири, незважаючи на те, в якому стані знаходиться житло. Багато хто прибуває у чужу країну, навіть не маючи коштів для існування. За словами експерта, ситуація дуже загострюється, але грузинський уряд не поспішає повністю закривати кордони. Чому так відбувається, він розповів в ефірі "24 каналу".

"За законодавством Грузія може фактично реалізувати ті фільтраційні заходи, якими можна буде контролювати ситуацію на кордонах, тому що у нас діє закон про окупацію, за яким громадяни РФ, які знаходилися хоча б якийсь час на окупованих територіях Абхазії, не можуть зайти у Грузію. Цей фільтр вже діє, але, з іншого боку, грузинський уряд не наважується ввести такі заходи через те, що, як, ви знаєте, величезна кількість грузинів живе у Росії, вони отримали там подвійне громадянство, поїхали туди на заробітки. Зараз вони повертаються, і цим грузинський уряд дає нашим одноплемінникам шанс не потрапити на фронт і не воювати проти наших побратимів (українців – ред.)", – пояснив грузинський політолог.

Нагадаємо, росіяни розповіли, які приниження їм доводиться зазнавати на грузинському кордоні: "Ми пили брудну воду, яку випрошували..."

Раніше росіянка обурилася перевірками, які Грузія влаштувала громадянам РФ на кордоні: "Ми шоковані".

Пропонуємо дізнатися, про що говорять росіяни, які тікають від призову: "Цікавляться, чи потрібно знімати з машин Z-наклейки".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини