5 вересня 2022, 12:58

"Він порожнє місце", – білорус Прохоров, який воює за Україну, передрік кінець Лукашенка

Денис Прохоров зазначив, що Олександр Лукашенко перебуває у вкрай невигідному становищі: швидше за все, його зрадять свої ж.

"Він порожнє місце", – білорус Прохоров, який воює за Україну, передрік кінець Лукашенка

Командир білоруського полку імені Кастуся Калиновського Денис Прохоров в інтерв'ю Алесі Бацман заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко перестав мати хоч якусь вагу для нього та багатьох інших білорусів. "Він просто порожнє місце, яке називає себе легітимним президентом, який підлаштував собі 83% і сидить радіє на кріслі. Для мене він якийсь клоун, блазень. Його або зрадить близьке оточення, або він втече кудись", - спрогнозував білоруський воїн.

Під час бесіди солдат також зазначив, що максимальна кількість боєздатних людей, яких Лукашенко може кинути на війну з Україною, це 5000 людей. Здебільшого це представники спецслужб, які руками та ногами виступають за режим. Але щодо регулярної армії, то там моральна складова вкрай низька. "Іноді нам пишуть люди та запитують, як і де здаватися, тобто просять дати наведення", - розповів Прохоров.

Таким чином, навіть якщо припустити, що Лукашенко ризикне та кине своїх вірних псів на війну з Україною, це спровокує повстання білоруського народу. Люди побачать труни, зрозуміють, на що перетворилася хвалена сила диктатора, і перестануть його боятися.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко привітав Україну із Днем Незалежності.

Раніше Кирило Сазонов озвучив тривожний прогноз щодо білоруських військ: "Буде як 24 лютого".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини