5 вересня 2022, 08:09

"Повна "демілітаризація" РФ", – генерал Ходжес заявив про початок кінця Росії

Напередодні американський генерал Бен Ходжес заявив, що весь світ зараз спостерігає початок кінця РФ у тому вигляді, в якому вона є сьогодні.

"Повна "демілітаризація" РФ", – генерал Ходжес заявив про початок кінця Росії

Учора, 4 вересня, на своїй сторінці в Twitter екскомандувач військ США в Європі заявив, що військові цілі його країни у війні РФ проти України - це повна "демілітаризація" Росії.

При цьому Ходжес також нагадав усім, що СРСР розвалився тоді, коли на це ніхто не очікував, інформує "Україна 365".

Своїм постом Ходжес прокоментував заяви експосла США до НАТО Курта Волкера. У неділю, 4 вересня, він заявив, що "імперіалістичні війни" РФ проти сусідів почалися не з України, а з Грузії у 2008 році.

Також він заявив, що незаконна "бордеризація" з боку РФ все ще спостерігається у самій Грузії.

Згадав Волкер і про захоплення частини території Молдови РФ, коли було створено "ПНР".

Ще у березні 2022 року Ходжес озвучив свій прогноз щодо війни в Україні. Ще тоді він сказав, що якщо Путін не сяде за стіл переговорів, то у разі найгіршого сценарію Київ почне вимагати від нього повернути не лише Донбас, а й Крим.

Ще тоді генерал заявив, що Путін не застосовуватиме ядерної зброї у війні проти України.

У березні американський генерал дав військам Путіна лише два тижні на наступальні операції, після чого він прогнозував, що армія РФ просто видихнеться.

Зрештою так усе й сталося, і вже з середини березня ЗСУ перейшли у наступ, вигнав ворога з Київської, Чернігівської та Сумської областей.

Раніше ми повідомляли, що 4 вересня українські захисники на Південнобузькому напрямку ліквідували 104 окупанти, а також знищили поромний міст у районі Львова.

Нагадаємо, експерти з Atlantic Council озвучили 6 ключових позицій, які Україна може вимагати від РФ, щоби відновити мирні переговори.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини