7 липня 2022, 22:16

"Донбас – це лише привід!" – Соловйов проговорився, які території України цікавлять РФ

Російський пропагандист Володимир Соловйов назвав українські території, які справді цікавлять РФ.

"Донбас – це лише привід!" – Соловйов проговорився, які території України цікавлять РФ

У розмові з італійським телеведучим ТОП-пропагандист РФ Володимир Соловйов заявив про намір російської армії дійти до Придністров'я. У ході розмови з'ясувалося, що він виговорив зайве і всіма силами намагався уникнути цієї теми, але італійський ведучий вивів пропагандиста на чисту воду.

Відео сюжету, де італійський журналіст розніс Соловйова, публікує ТГ-канал "Україна 365".

Ведучий попросив роз'яснити, чому Путін анонсував своєю метою допомогу Донбасу, але армія РФ атакує Харків і південь України. Він запитав, куди саме збирається просуватися армія РФ, Соловйов, бравуючи, сказав: "До Придністров'я". Після цього застереження Соловйов спробував швидко змінити тему, проте ведучий зупинив його.

Журналіст знову показав Соловйову на карті Одеську область і запитав: "Ви хочете прийти сюди?" Соловйов відповів ствердно, при цьому було видно, що розмова йому дуже неприємна.

"Господи, так Донбас тут ні до чого! Донбас - це тільки привід! Ви хочете повністю забрати Чорне море в України! Ви думаєте, Україна дозволить подібне?! Ви думаєте, ми, італійці, європейці, члени НАТО, можемо допустити подібну ситуацію?" Це неможливо!" - заявив італійський ведучий.

Нагадаємо, на початку повномасштабної війни Соловйов припускав, що армія Путіна захопить українські міста за кілька днів. Він хизувався силою своїх солдатів, але через місяць почав "прозрівати" та "міняти" цілі війни.

Однак Соловйов, який радіє вбивству українців, отримав несподіваний "удар", звідки не чекав. Влада Італії позбавила його можливості відпочивати на своїх улюблених віллах на озері Комо. Тепер пропагандист зможе насолоджуватися лише пейзажами РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини