29 червня 2022, 20:44

Джонсон кинув публічний виклик Путіну

Прем'єр-міністр Великобританії сумнівається, що президент РФ наважиться приїхати на саміт G20 в Індонезії.

Джонсон кинув публічний виклик Путіну

Саміт "Великої двадцятки" (G20), який пройде 15-16 листопада на індонезійському острові Балі, буде однією з найцікавіших політичних подій цього року з урахуванням можливого приїзду на зустріч президента РФ Володимира Путіна, який скочується у повну ізоляцію після російського військового вторгнення в Україну.

Гостроту ситуації додав прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який, по суті, кинув публічний виклик господареві Кремля. Британський лідер заявив, що буде "цілком вражений", якщо Путін зрештою приїде до Індонезії, і назвав російського президента "ізгоєм", передає Bloomberg.

"Я думаю, він (Путін - ред.) навряд чи приїде", - сказав глава британського уряду, але при цьому закликав світових лідерів не бойкотувати саміт, якщо російський президент таки наважиться туди приїхати.

Джонсон пояснив, що будь-який бойкот зазначеного заходу з боку західних держав надасть додаткову можливість Росії та Китаю для трансляції їхньої пропаганди.

Днями у Кремлі заявили, що Путін прийняв запрошення Індонезії взяти участь у саміті G20, але не уточнили, чи має намір президент РФ бути присутнім на зустрічі.

Раніше запрошення на згаданий форум отримав президент України Володимир Зеленський. Український лідер заявив, що його участь у саміті залежатиме від ситуації з безпекою у країні та від складу учасників зустрічі.

Нагадаємо, Борис Джонсон і французький лідер Еммануель Макрон заявили про настання критичного моменту у війні в Україні та погодилися з необхідністю надання підтримки Києву.

Крім того, Джонсон оголосив про "завершення вечірки вуглеводнів з Росії" та закликав шукати альтернативні джерела постачання.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини