13 червня 2022, 16:33

Микола Лукашенко з'явився на випускному із супутницею у кольорах України, надіславши сигнал батькові

У костюмі сина Олександра Лукашенка Миколи та платті його однокласниці помітили посил на адресу України.

Микола Лукашенко з'явився на випускному із супутницею у кольорах України, надіславши сигнал батькові

Улюблений син Олександра Лукашенка 17-річний Миколай закінчив школу. 12 червня у Мережі з'явилися фото з його випускного поряд із однокласниками й однокласницями. Праворуч від Миколи Лукашенка стояла дівчина у жовтій сукні, а він був у синьому костюмі – разом випускники створили своєрідний прапор України.

Фото опублікували у Telegram-каналі "Українського Діалогу", розцінивши це як натяк для Олександра Лукашенка.

Білоруський диктатор не залишив поза увагою свято свого сина, звернувшись до всіх випускників, порадивши їм вчитися, після цього влаштовуватися на роботу, створювати сім'ю та народжувати дітей.

Лукашенко-старший явно намагався молодитися, звертаючись до вчорашніх школярів на тлі мотоцикла у модній куртці та кепці.

Заява білоруського президента просякнута лицемірством, адже вчора він намагався показати себе дбайливим батьком, який наставляє підростаюче покоління. Водночас Олександр Лукашенко ні на секунду не переставав бути диктатором, який бере участь у вторгненні в Україну, підтримує криваву агресію Володимира Путіна, надає територію своєї держави для пересування армії РФ.

Раніше, 10 червня, Олександр Лукашенко пообіцяв білоруським чиновникам, якщо у Білорусі повториться "український сценарій", їх відправлять на передову.

Нагадаємо, 6 червня президент Білорусі заявив, що українські військові "знесуть голову" будь-якому супротивнику на їхній землі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини