Пропагандисти агенції Sputnik більше не зможуть працювати в Азербайджані та мають покинути країну: що сталося
Азербайджан вжив заходів щодо видворення з країни представників роспропаганди Вероніки Антонової-Трезно та Павла Антонова.
Слідом за блокуванням сайту кремлівського РІА "Новости" Азербайджан анулював дозвіл на роботу подружжю журналістів: шеф-редактору "Sputnik-Азербайджан" Вероніці Антоновій-Трезно та її чоловіку Павлу Антонову, який обіймає посаду продюсера прес-центру агентства.
Вони є громадянами Білорусі та більше не мають права працювати на азербайджанській території. Крім того, їм відмовлено в отриманні посвідки на проживання у країні. На сайті Держміграційної служби Азербайджану наголошується, що вищезгадані персони мають залишити країну у 10-денний період. Пропагандистська пара незабаром буде змушена повернутися на батьківщину – до Білорусі.
"Почалося нарешті! Гнати цей "Супутник" ссан..ми ганчірками", - коментує новину користувач Мережі.
Раніше пропагандисти з РІА "Новости" поплатилися за те, що розмістили інтерв'ю з так званим "держміністром" ніким не визнаною "Карабахською республікою". Сайт агентства було заблоковано.
Нагадаємо, хакери зламали рупор пропаганди Кремля. В ефірі "Комерсант FM" зазвучали Гімн України та антивоєнні пісні.
Останні новини
"Щось із цим світом не так", – Невзоров приголомшив підписників новиною, яка стосується Путіна
15:34"Україні потрібно перестати жити в очікуванні переговорів, двох-трьох тижнів і шашликів", – Береза
15:19Єреван продовжує демарш проти Москви: делегація парламенту Вірменії не поїде на засідання ОДКБ
13:36"Веселу історію почути не хочете..." – режисер-педофіл Білостоцький з "Єралаша" воює в Україні
13:02"Чим більше у світі конфліктів, тим краще для РФ", – Гайдай попередив про майбутні операції Кремля
12:07"Кілька джерел у США підтвердили", – Гончаренко протверезив українців трьома неприємними новинами
11:38"Це глибока давня неприязнь", – Соловей "анонсував" чистки, які незабаром відбудуться у Кремлі
10:38"На Україну напали самі українці", – у Льєжі українці потрапили до магазину із Z-символікою, кадри
10:33"РФ ставить перед нами виклики на фронті", – офіцер ЗСУ пояснив важливий нюанс щодо контрнаступу
10:11Іноземні інвестори відвернуться від РФ: аналітики озвучили головну проблему Кремля в економіці
08:03